Aktualności

NEWS
thumb
Innowacyjne obrzeża Libet Bord
01/08/2017
Wykończenie brukowanych nawierzchni wymaga zastosowania materiałów, które zapewnią całej aranżacji trwałość, funkcjonalność i niezbędne walory estetyczne. Nie bez znaczenia jest tu odpowiedne zwieńczenie krawędzi stref, w których układamy kostkę. W tej roli znakomicie sprawdzają się nowe, wielofunkcyjne obrzeża Libet Bord.
NEWS
thumb
Nowości 2017/2018 w ofercie Libet
31/05/2017
Wyroby Libet to efektowne połączenie walorów użytkowych z wyjątkowym wzornictwem. Umożliwiają komponowanie nawierzchni w rozmaitych konwencjach i nieustannie wnoszą kolejne, świeże akcenty do wyglądu posesji prywatnych oraz przestrzeni publicznych. W tym sezonie nasz asortyment poszerzył się o kolejne interesujące propozycje.
NEWS
thumb
Profesjonalnie i wygodnie z Libet Tools
30/05/2017
Materiały nawierzchniowe to obecnie szeroka gama kostek i płyt, produkowanych w oparciu o innowacyjne technologie i wysokiej jakości surowce. Odpowiednio dobrane, składają się one na atrakcyjne, często mocno zindywidualizowane aranżacje, zarówno na posesjach prywatnych, jak i w przestrzeni publicznej. Chcąc uzyskać pożądany i trwały efekt estetyczny, inwestorzy powinni powierzać realizację prac brukarskich doświadczonym wykonawcom, którzy dysponują nie tylko fachową wiedzą, lecz także odpowiednim sprzętem.
NEWS
thumb
Nowa aplikacja Libet Inspiracje
20/04/2017
Wiosna to okres intensywnych poszukiwań pomysłów na mniejsze lub większe rewolucje w przydomowej aranżacji. Czasem jednak trudno jest ocenić, jak przeglądane rozwiązania będą finalnie komponować się z otoczeniem tarasu czy ogrodu. Z pomocą nadchodzi więc darmowa, autorska aplikacja Libet Inspiracje.
NEWS
thumb
System Madera z nagrodą Inspiracje 2017
06/04/2017
Z nieukrywaną satysfakcją informujemy, że nasze płyty, stopnie i palisady Madera zdobyły główną nagrodę w konkursie Inspiracje 2017, w kategorii Outdoor.
« 1 2 3 4 »

stwórz wizytówkę
swojej firmy

Serwis Brukarze.pl to najszybciej rozwijająca się w Polsce baza brukarzy i firm świadczących usługi brukarskie.

Jesteś brukarzem? Załóż konto, aby czerpać korzyści z obecności w serwisie Brukarze.pl.

Załóż swoje konto dzyndzel

Dzięki otwartej, stale powiększającej się bazie firm brukarskich, serwis Brukarze.pl jest platformą kojarzącą wykonawców nawierzchni z klientami poszukującymi profesjonalistów w swoim fachu.

Rozwijaj swój biznes, docierając do nowych klientów z całej Polski.

W serwisie Brukarze.pl możesz bezpłatnie i w prosty sposób utworzyć własną stronę z unikatowym adresem www. To ważne nie tylko wtedy, gdy nie posiadasz swojej własnej strony internetowej.

Wiarygodność serwisu Brukarze.pl zapewnia Libet - największy producent kostek nawierzchniowych premium w Polsce.

PYTANIE DO EKSPERTA