Aktualności

NEWS
thumb
Film poradnikowy o zaprawie Libet Dren
09/08/2018
Jak stworzyć trwałą, atrakcyjną nawierzchnię? Które rozwiązanie montażowe zapewnia stabilność płyt i kostek? Co sprawdzi się do elementów o różnych formatach? Na te i im podobne pytania, mamy sprawdzoną odpowiedź – Libet Dren. Zapraszamy do obejrzenia filmu instruktażowego z prezentacją systemu Libet Dren. „Montaż tarasu na zaprawie drenarskiej Libet Dren” to krótki materiał poradnikowy przybliżający wykonawcom zarówno najważniejsze właściwości przedstawianego produktu, jak i poszczególne etapy prac z jego użyciem. Dowiedzieć się, jak przebiega cały proces tworzenia solidnej warstwy między płytami lub kostkami, a odpowiednio zagęszczoną podbudową z kruszyw oraz co daje stosowanie zaprawy drenażowej i szlamu sczepnego.
NEWS
thumb
Libet Inspiracje w nowej odsłonie
09/04/2018
Wraz z inauguracją kolejnego sezonu udostępniamy zaktualizowaną wersję aplikacji Libet Inspiracje. Stanowi ona bardzo wygodne wsparcie dla osób poszukujących sposobów na stworzenie praktycznej i estetycznej aranżacji posesji.
NEWS
thumb
Nowy numer Ogrodowych Impresji
03/10/2017
Jak dbać o kostkę brukową?O czym warto pamiętać, urządzając strefę ogrodową?Na co zwracać uwagę, wybierając ogrodzenie z betonu?
NEWS
thumb
Innowacyjne obrzeża Libet Bord
01/08/2017
Wykończenie brukowanych nawierzchni wymaga zastosowania materiałów, które zapewnią całej aranżacji trwałość, funkcjonalność i niezbędne walory estetyczne. Nie bez znaczenia jest tu odpowiedne zwieńczenie krawędzi stref, w których układamy kostkę. W tej roli znakomicie sprawdzają się nowe, wielofunkcyjne obrzeża Libet Bord.
NEWS
thumb
Nowości 2017/2018 w ofercie Libet
31/05/2017
Wyroby Libet to efektowne połączenie walorów użytkowych z wyjątkowym wzornictwem. Umożliwiają komponowanie nawierzchni w rozmaitych konwencjach i nieustannie wnoszą kolejne, świeże akcenty do wyglądu posesji prywatnych oraz przestrzeni publicznych. W tym sezonie nasz asortyment poszerzył się o kolejne interesujące propozycje.

stwórz wizytówkę
swojej firmy

Serwis Brukarze.pl to najszybciej rozwijająca się w Polsce baza brukarzy i firm świadczących usługi brukarskie.

Jesteś brukarzem? Załóż konto, aby czerpać korzyści z obecności w serwisie Brukarze.pl.

Załóż swoje konto dzyndzel

Dzięki otwartej, stale powiększającej się bazie firm brukarskich, serwis Brukarze.pl jest platformą kojarzącą wykonawców nawierzchni z klientami poszukującymi profesjonalistów w swoim fachu.

Rozwijaj swój biznes, docierając do nowych klientów z całej Polski.

W serwisie Brukarze.pl możesz bezpłatnie i w prosty sposób utworzyć własną stronę z unikatowym adresem www. To ważne nie tylko wtedy, gdy nie posiadasz swojej własnej strony internetowej.

Wiarygodność serwisu Brukarze.pl zapewnia Libet - największy producent kostek nawierzchniowych premium w Polsce.

PYTANIE DO EKSPERTA