Aktualności

NEWS
thumb
Libet Inspiracje w nowej odsłonie
09/04/2018
Wraz z inauguracją kolejnego sezonu udostępniamy zaktualizowaną wersję aplikacji Libet Inspiracje. Stanowi ona bardzo wygodne wsparcie dla osób poszukujących sposobów na stworzenie praktycznej i estetycznej aranżacji posesji.
NEWS
thumb
Rusza serwis e-otoczenie.pl – nowoczesna platforma wspierająca kształtowanie przydomowej przestrzeni
18/10/2017
Bogata oferta dostępnych na rynku materiałów wykorzystywanych do aranżacji posesji sprawia, że wielu projektantom i inwestorom wybór odpowiednich produktów przysparza nie lada dylematów. Z myślą o wszystkich, którzy poszukują inspiracji, porad czy konkretnych rozwiązań powstała strona e-otoczenie.pl – platforma produktowo-usługowa, ułatwiająca prace nad stworzeniem wymarzonego otoczenia domu. Strona e-otoczenie.pl to więcej niż sklep internetowy. Za jej pośrednictwem nie tylko zakupimy produkty do wykończenia przydomowej przestrzeni, terenów publicznych, miejskich, rekreacyjnych czy komunalnych, ale też zamówimy projekt, otrzymamy fachową poradę czy znajdziemy sprawdzoną firmę wykonawczą. Witryna zapewnia w jednym miejscu szeroki dostęp do koncepcji aranżacyjnych, praktycznych wskazówek, inspirujących galerii, a przede wszystkim do bogatej gamy, precyzyjnie opisanych i atrakcyjnie zilustrowanych produktów. Dzięki temu stanowi istotną pomoc oraz źródło pomysłów dla inwestorów, architektów i wykonawców. Oferowane przez nią wyroby i usługi charakteryzują się najwyższą jakością i bazują na najnowszych trendach oraz sprawdzonych rozwiązaniach, ułatwiając realizację kompleksowych, również niestandardowych pomysłów. Serwis e-otoczenie.pl został opracowany w bardzo przystępnej, intuicyjnej formie. Poszczególne zakładki, umieszczone w widocznym miejscu strony głównej, zapewniają szybkie i trafne dotarcie do interesujących materiałów. Niemały wpływ na komfort jej użytkowania ma przejrzyste rozłożenie elementów pomocniczych, takich jak wyszukiwarka haseł, lokalizacja punktów sprzedaży, załączniki z ważnymi dokumentami, rozwijane opisy przy zdjęciach, odnośniki do powiązanych zakładek czy stron itp. Na chwilę obecną platforma sprzedażowa obejmuje województwo lubelskie, w przyszłym roku planowane jest uruchomienie sklepu na obszarze całego kraju. Portal nawiązał już współpracę z firmą Libet, oferującą kompleksowe materiały do aranżacji otoczenia.Serwis dostępny jest pod adresem: e-otoczenie.pl
NEWS
thumb
Nowy numer Ogrodowych Impresji
03/10/2017
Jak dbać o kostkę brukową?O czym warto pamiętać, urządzając strefę ogrodową?Na co zwracać uwagę, wybierając ogrodzenie z betonu?
NEWS
thumb
Innowacyjne obrzeża Libet Bord
01/08/2017
Wykończenie brukowanych nawierzchni wymaga zastosowania materiałów, które zapewnią całej aranżacji trwałość, funkcjonalność i niezbędne walory estetyczne. Nie bez znaczenia jest tu odpowiedne zwieńczenie krawędzi stref, w których układamy kostkę. W tej roli znakomicie sprawdzają się nowe, wielofunkcyjne obrzeża Libet Bord.
NEWS
thumb
Nowości 2017/2018 w ofercie Libet
31/05/2017
Wyroby Libet to efektowne połączenie walorów użytkowych z wyjątkowym wzornictwem. Umożliwiają komponowanie nawierzchni w rozmaitych konwencjach i nieustannie wnoszą kolejne, świeże akcenty do wyglądu posesji prywatnych oraz przestrzeni publicznych. W tym sezonie nasz asortyment poszerzył się o kolejne interesujące propozycje.
« 1 2 3 4 5 »

stwórz wizytówkę
swojej firmy

Serwis Brukarze.pl to najszybciej rozwijająca się w Polsce baza brukarzy i firm świadczących usługi brukarskie.

Jesteś brukarzem? Załóż konto, aby czerpać korzyści z obecności w serwisie Brukarze.pl.

Załóż swoje konto dzyndzel

Dzięki otwartej, stale powiększającej się bazie firm brukarskich, serwis Brukarze.pl jest platformą kojarzącą wykonawców nawierzchni z klientami poszukującymi profesjonalistów w swoim fachu.

Rozwijaj swój biznes, docierając do nowych klientów z całej Polski.

W serwisie Brukarze.pl możesz bezpłatnie i w prosty sposób utworzyć własną stronę z unikatowym adresem www. To ważne nie tylko wtedy, gdy nie posiadasz swojej własnej strony internetowej.

Wiarygodność serwisu Brukarze.pl zapewnia Libet - największy producent kostek nawierzchniowych premium w Polsce.

PYTANIE DO EKSPERTA