Innowacyjne obrzeża Libet Bord

01/08/2017 thumb

Wykończenie brukowanych nawierzchni wymaga zastosowania materiałów, które zapewnią całej aranżacji trwałość, funkcjonalność i niezbędne walory estetyczne. Nie bez znaczenia jest tu odpowiedne zwieńczenie krawędzi stref, w których układamy kostkę. W tej roli znakomicie sprawdzają się nowe, wielofunkcyjne obrzeża Libet Bord.

Ogrodowy niezbędnik

Perfekcyjny ogród wymaga dopracowania w każdym detalu. Do jego stworzenia niezbędne są więc nie tylko wysokiej jakości materiały nawierzchniowe i wyjątkowe elementy małej architektury, ale też funkcjonalne produkty uzupełniające. Wykonane z tworzywa sztucznego obrzeża to prosty, ekonomiczny, a jednocześnie bardzo estetyczny sposób na dopięcie aranżacji na ostatni guzik. Libet Bord doskonale pasują do rozmaitych kostek brukowych z kolekcji Libet Decco (Ich wysokość całkowita to 10 cm, a robocza - 8 cm. Jedno rozwiązanie można zastosować do kostek o grubości 4, 6 lub 10 cm). Sprawdzają się też przy wykańczaniu powierzchni żwirowych i trawiastych, a także jako listwy dylatacyjne. Solidny, odporny na działanie środków chemicznych i czynników atmosferycznych materiał oraz dodatkowa stabilizacja boczna w postaci specjalnych zębów na dolnej krawędzi, zapewniają stabilność, prawidłowe ułożenie i trwałość całej realizacji. Dodatkowo, po usunięciu bocznych mostków obrzeże zyskuje elastyczność, dzięki której można je instalować nawet w układach opartych o kształt łuku czy koła.

obrzeza wymiary

Łatwy montaż, znakomity efekt

Libet Bord bazuje na prostym, innowacyjnym mechanizmie. Poszczególne elementy łączy się na pióro-wpust i mocuje do podłoża za pomocą wygodnych kotew stalowych (również w podbudowie cementowo-piaskowej). Po zabudowaniu obrzeże jest praktycznie niezauważalne, a dzięki dostępności zróżnicowanej palety barw (czarny, zielony i ceglasty) łatwo je estetycznie wkomponować w otoczenie. To także bardzo wygodny sposób na dyskretne zamocowanie kabla lub węża ogrodowego.

Libet Bord mogą stać się również bardziej wyrazistym elementem dekoracyjnym. Opcjonalnie istnieje bowiem możliwość wykończenia ich za pomocą nierdzewnej lub ocynkowanej metalowej listwy. Zabudowane równo z podłożem i ozdobione taką szlachetną nakładką są znakomitą alternatywą dla znacznie droższych obrzeży z metalu i stanowią bardzo atrakcyjną „kropkę nad i” ogrodowej aranżacji.

Więcej informacji na temat produktów firmy Libet znaleźć można na stronach www.libet.pl oraz www.ceramic.libet.pl.

stwórz wizytówkę
swojej firmy

Serwis Brukarze.pl to najszybciej rozwijająca się w Polsce baza brukarzy i firm świadczących usługi brukarskie.

Jesteś brukarzem? Załóż konto, aby czerpać korzyści z obecności w serwisie Brukarze.pl.

Załóż swoje konto dzyndzel

Dzięki otwartej, stale powiększającej się bazie firm brukarskich, serwis Brukarze.pl jest platformą kojarzącą wykonawców nawierzchni z klientami poszukującymi profesjonalistów w swoim fachu.

Rozwijaj swój biznes, docierając do nowych klientów z całej Polski.

W serwisie Brukarze.pl możesz bezpłatnie i w prosty sposób utworzyć własną stronę z unikatowym adresem www. To ważne nie tylko wtedy, gdy nie posiadasz swojej własnej strony internetowej.

Wiarygodność serwisu Brukarze.pl zapewnia Libet - największy producent kostek nawierzchniowych premium w Polsce.

PYTANIE DO EKSPERTA