Nowości 2017/2018 w ofercie Libet

31/05/2017 thumb

Wyroby Libet to efektowne połączenie walorów użytkowych z wyjątkowym wzornictwem. Umożliwiają komponowanie nawierzchni w rozmaitych konwencjach i nieustannie wnoszą kolejne, świeże akcenty do wyglądu posesji prywatnych oraz przestrzeni publicznych. W tym sezonie nasz asortyment poszerzył się o kolejne interesujące propozycje.

Popularność płytek Via Trio sprawiła, że przygotowaliśmy ich zupełnie nowe wersje. Via Trio PHC, czyli sprawdzony design oraz innowacyjna technologia ochrony powierzchni w jednym, wzbogaciło kolekcję Decco Monocolor, a niewielkie elementy o nazwie Mini Trio dołączyły do grup Monocolor i Colormix. Stosunkowo niewielkim formatem wyróżniają się też Favo, kostki o charakterystycznym kształcie plastra miodu (Decco Monocolor). Natomiast Palisada Madera to nowa, funkcjonalna odsłona linii nawiązującej do faktury drewna. Analogicznym nawiązaniem do wyglądu kamienia jest Palisada Trawertyn. Dążąc do zapewnienia możliwie kompleksowej oferty, w tym roku zadbaliśmy też o rozwój naszych systemów ogrodzeniowych, do których dołączyło designerskie Ogrodzenie strukturalne.

W ślad za nowościami produktowymi, pojawiły się nowe propozycje kolorów  (corten dla Via Trio w wersji Aspero), a w niektórych przypadkach paleta barw poszerzyła się o już znane pozycje, jak: pastello (Ogrodzenie Maxima), popielaty (Pepito, Ogrodzenia Maxima), srebrno-szary (Qubo, Tract) czy bazaltowo-szary (Mattone).

Szczegółowe prezentacje wszystkich aktualnych propozycji Libet na www.libet.pl

stwórz wizytówkę
swojej firmy

Serwis Brukarze.pl to najszybciej rozwijająca się w Polsce baza brukarzy i firm świadczących usługi brukarskie.

Jesteś brukarzem? Załóż konto, aby czerpać korzyści z obecności w serwisie Brukarze.pl.

Załóż swoje konto dzyndzel

Dzięki otwartej, stale powiększającej się bazie firm brukarskich, serwis Brukarze.pl jest platformą kojarzącą wykonawców nawierzchni z klientami poszukującymi profesjonalistów w swoim fachu.

Rozwijaj swój biznes, docierając do nowych klientów z całej Polski.

W serwisie Brukarze.pl możesz bezpłatnie i w prosty sposób utworzyć własną stronę z unikatowym adresem www. To ważne nie tylko wtedy, gdy nie posiadasz swojej własnej strony internetowej.

Wiarygodność serwisu Brukarze.pl zapewnia Libet - największy producent kostek nawierzchniowych premium w Polsce.

PYTANIE DO EKSPERTA