Profesjonalnie i wygodnie z Libet Tools

30/05/2017 thumb

Materiały nawierzchniowe to obecnie szeroka gama kostek i płyt, produkowanych w oparciu o innowacyjne technologie i wysokiej jakości surowce. Odpowiednio dobrane, składają się one na atrakcyjne, często mocno zindywidualizowane aranżacje, zarówno na posesjach prywatnych, jak i w przestrzeni publicznej. Chcąc uzyskać pożądany i trwały efekt estetyczny, inwestorzy powinni powierzać realizację prac brukarskich doświadczonym wykonawcom, którzy dysponują nie tylko fachową wiedzą, lecz także odpowiednim sprzętem.

Z myślą o zapewnieniu brukarzom kompleksowej oferty w jednym miejscu, firma Libet rozszerzyła w tym roku swój asortyment o nową pozycję – profesjonalne narzędzia. Chwytaki, gilotyny, młotki, listwy, profile czy imaki stanowią nieocenione wsparcie dla specjalistów, którzy na co dzień stykają się z wyzwaniami w postaci rozmaitych projektów aranżacyjnych, zróżnicowanych wyrobów betonowych czy specyficznych warunków gruntowych na wykańczanym terenie. Dlaczego warto zweryfikować stan swojego „przybornika” i uzupełnić go o propozycje zebrane w kolekcji Libet Tools?

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Libet Tools dostępną w katalogu narzędzi brukarskich na: http://www.libet.pl/katalogi-online/

stwórz wizytówkę
swojej firmy

Serwis Brukarze.pl to najszybciej rozwijająca się w Polsce baza brukarzy i firm świadczących usługi brukarskie.

Jesteś brukarzem? Załóż konto, aby czerpać korzyści z obecności w serwisie Brukarze.pl.

Załóż swoje konto dzyndzel

Dzięki otwartej, stale powiększającej się bazie firm brukarskich, serwis Brukarze.pl jest platformą kojarzącą wykonawców nawierzchni z klientami poszukującymi profesjonalistów w swoim fachu.

Rozwijaj swój biznes, docierając do nowych klientów z całej Polski.

W serwisie Brukarze.pl możesz bezpłatnie i w prosty sposób utworzyć własną stronę z unikatowym adresem www. To ważne nie tylko wtedy, gdy nie posiadasz swojej własnej strony internetowej.

Wiarygodność serwisu Brukarze.pl zapewnia Libet - największy producent kostek nawierzchniowych premium w Polsce.

PYTANIE DO EKSPERTA