Systemowe rozwiązania nawierzchniowe

thumb

Aranżacja przydomowej przestrzeni oznacza dziś znacznie więcej niż podstawowe zadbanie o stan tarasu czy ogrodowych ścieżek. To poważne przedsięwzięcie, wymagające podjęcia szeregu przemyślanych decyzji, zapewniających funkcjonalny i spójny efekt całości. Nieocenione ułatwienie w jego realizacji stanowią materiały wykończeniowe, oferowane w formie jednolitych, systemowych rozwiązań. Oto kilka propozycji dostępnych w kolekcjach Libet.

Ponadczasowy urok drewna
Aby osiągnąć harmonię w ogrodzie warto sięgnąć po elementy, które będą dobrze komponować się z roślinnym otoczeniem. Do takich rozwiązań z pewnością należą stylistyczne odniesienia do wyglądu drewna… Madera to ponadczasowy urok tego materiału, ujęty w prostej, nowoczesnej formie trzech produktów z kolekcji Libet Impressio oraz Libet Completto – płyty tarasowej, stopnia schodowego oraz palisady – tworzących niezwykle estetyczny i funkcjonalny system. Dwie wyraziste opcje kolorystyczne w połączeniu z bogatym wzornictwem na powierzchni designerskich wyrobów sprawiają, że podkreślą one urok każdej posesji, niezależnie od stylu, w jakim została zaprojektowana.

Elegancki trawertyn w praktycznej odsłonie
Również materiały inspirowane wyglądem kamieni znakomicie sprawdzają się w ogrodowych aranżacjach. A dzięki łączeniu ich w kompleksowe zestawy, pożądany wygląd idzie w parze z funkcjonalnością. Tak też jest z propozycjami Libet o nazwie Trawertyn, nawiązującymi bezpośrednio do designu naturalnego pierwowzoru. Płyta tarasowa, stopień schodowy oraz palisada to prosty sposób na wprowadzenie spójnej, ale wyrazistej estetyki, zawartej w charakterystycznej, porowatej fakturze poszczególnych elementów. Dostępne w dwóch kolorach, razem umożliwiają one kompleksowe zagospodarowanie ścieżek, tarasów czy kwietników, zapewniając intrygujący klimat całemu otoczeniu.

Maksimum nowoczesności
Współgrające ze sobą produkty znajdziemy również w systemie Maxima. Tworzy go siedem kolekcji płyt tarasowych, których nowoczesny styl można dodatkowo uzupełnić o funkcjonalne stopnie schodowe oraz bloki ogrodzeniowe. Każdy z produktów posiada własny, niepowtarzalny wyróżnik, dzięki któremu może składać się na atrakcyjne, samodzielne nawierzchnie (np. smukły kształt Maxima Slim, Molto i Lungo, imponujące gabaryty Maxima i Maxima Grande czy charakterystyczna imitacja fugi na powierzchni Maxima Rigato i Maxima Trio). Jednocześnie, wszystkie są względem siebie komplementarne. Można je więc ze sobą dowolnie zestawiać, realizując nawet bardzo abstrakcyjne układy. Maxima znakomicie pasuje do nowoczesnych, minimalistycznych aranżacji.

Naturalność w estetycznej oprawie
W ofercie Libet znajdziemy też kompleksowe propozycje dla ogrodów w stylu klasycznym – cegła, ogrodzenie, stopień i palisada Split. Wyróżnia je nieregularna krawędź boczna, uzyskana w procesie łamania, dzięki której nawiązują one do wyglądu kamienia i doskonale komponują się z ogrodową zielenią. Dzięki połączeniu charakterystycznego rysunku boków poszczególnych elementów z atrakcyjną kolorystyką, system wprowadza do aranżacji ciekawy, bardzo zindywidualizowany efekt wizualny.

Więcej inspiracji znaleźć można na www.libet.pl

stwórz wizytówkę
swojej firmy

Serwis Brukarze.pl to najszybciej rozwijająca się w Polsce baza brukarzy i firm świadczących usługi brukarskie.

Jesteś brukarzem? Załóż konto, aby czerpać korzyści z obecności w serwisie Brukarze.pl.

Załóż swoje konto dzyndzel

Dzięki otwartej, stale powiększającej się bazie firm brukarskich, serwis Brukarze.pl jest platformą kojarzącą wykonawców nawierzchni z klientami poszukującymi profesjonalistów w swoim fachu.

Rozwijaj swój biznes, docierając do nowych klientów z całej Polski.

W serwisie Brukarze.pl możesz bezpłatnie i w prosty sposób utworzyć własną stronę z unikatowym adresem www. To ważne nie tylko wtedy, gdy nie posiadasz swojej własnej strony internetowej.

Wiarygodność serwisu Brukarze.pl zapewnia Libet - największy producent kostek nawierzchniowych premium w Polsce.

PYTANIE DO EKSPERTA