Certyfikacja

thumb

Dlaczego warto mieć Certyfikat Autoryzowanej Firmy Brukarskiej Libet?

Uzyskanie Certyfikatu Autoryzowanej Firmy Brukarskiej Libet to potwierdzenie profesjonalizmu Wykonawcy. To sygnał dla Klienta, że zleca wykonanie nawierzchni z materiałów Libet zaufanej Firmie, której Pracownicy zostali odpowiednio przeszkoleni, posiadają doświadczenie i kompetencje potwierdzone odpowiednim dokumentem wystawionym przez firmę Libet.

Jednak Certyfikat to nie tylko prestiż dla Firmy Wykonawczej. Status ten pozwala korzystać z szeregu przywilejów dostępnych tylko najlepszym.

Certyfikat Autoryzowanej Firmy Brukarskiej zapewnia m.in. udział w specjalnych, zamkniętych szkoleniach organizowanych przez Libet, merytoryczne i praktyczne wsparcie w zakresie wykonania nawierzchni, promocję na stronie www.brukarze.pl i wiele innych.
Sprawdź, co jeszcze zyskują Certyfikowani Wykonawcy >>

Co zrobić, aby zdobyć Certyfikat?
Firma starająca się o Certyfikat Autoryzowanej Firmy Brukarskiej powinna spełnić kilka warunków, które pozwolą Zespołowi Certyfikacji Libet rzetelnie ocenić Wykonawcę.
Sprawdź, jak zdobyć certyfikat >>

Jakie możliwości oferuje strona www.brukarze.pl Certyfikowanym Wykonawcom?
Wykonawcy, którzy uzyskali Certyfikat Autoryzowanej Firmy Brukarskiej mogą
skorzystać z dodatkowej promocji w serwisie www.brukarze.pl. Firmy posiadające Certyfikat mogą skorzystać z:
• wpisu w Bazie Firm ze specjalnym wyróżnieniem – Certyfikowani Wykonawcy zawsze pokazywani są na początku, z odpowiednim oznaczeniem i numerem Certyfikatu
• kreatora stron internetowych – tylko Certyfikowani Wykonawcy mogą stworzyć własną stronę internetową w domenie brukarze.pl (np. www.NazwaTwojejFirmy.brukarze.pl).
Sprawdź, jakie jeszcze przywileje mają Certyfikowani Wykonawcy na stronie brukarze.pl >>

stwórz wizytówkę
swojej firmy

Serwis Brukarze.pl to najszybciej rozwijająca się w Polsce baza brukarzy i firm świadczących usługi brukarskie.

Jesteś brukarzem? Załóż konto, aby czerpać korzyści z obecności w serwisie Brukarze.pl.

Załóż swoje konto dzyndzel

Dzięki otwartej, stale powiększającej się bazie firm brukarskich, serwis Brukarze.pl jest platformą kojarzącą wykonawców nawierzchni z klientami poszukującymi profesjonalistów w swoim fachu.

Rozwijaj swój biznes, docierając do nowych klientów z całej Polski.

W serwisie Brukarze.pl możesz bezpłatnie i w prosty sposób utworzyć własną stronę z unikatowym adresem www. To ważne nie tylko wtedy, gdy nie posiadasz swojej własnej strony internetowej.

Wiarygodność serwisu Brukarze.pl zapewnia Libet - największy producent kostek nawierzchniowych premium w Polsce.

PYTANIE DO EKSPERTA