O nas

thumb

Dzięki otwartej, ogólnopolskiej i stale powiększającej się bazie firm brukarskich, serwis brukarze.pl staje się platformą służącą z jednej strony Klientom poszukującym rzetelnych wykonawców nawierzchni, a z drugiej Brukarzom, którym zależy na promocji swoich usług.

Zarejestrowani użytkownicy serwisu brukarze.pl mogą - zupełnie bezpłatnie - korzystać z szeregu dostępnych funkcji. Od utworzenia własnej, niepowtarzalnej strony wizytówkowej firmy począwszy, poprzez dodawanie galerii z realizacji, aż po uczestnictwo w przygotowanych specjalnie dla nich konkursach, szkoleniach i promocjach.

Przede wszystkim jednak, zarejestrowani na stronie Brukarze, będą łatwo odnajdywani przez Klientów poszukujących profesjonalnych wykonawców.

Wszystkich tych Brukarzy, którym szczególnie zależy na podkreśleniu swojego profesjonalizmu, zachęcamy do wzięcia udziału w Programie Certyfikacji organizowanym przez firmę Libet. Posiadanie Certyfikatu Autoryzowanej Firmy Brukarskiej wiąże się z wieloma korzyściami, w tym między innymi z dostępem do wszystkich, także limitowanych produktów marki Libet, ekskluzywnych materiałów informacyjnych i poradnikowych, specjalnym wyróżnieniem na stronie i promowaniem w wynikach wyszukiwania w serwisie brukarze.pl.

 

Nasi partnerzy:

stwórz wizytówkę
swojej firmy

Serwis Brukarze.pl to najszybciej rozwijająca się w Polsce baza brukarzy i firm świadczących usługi brukarskie.

Jesteś brukarzem? Załóż konto, aby czerpać korzyści z obecności w serwisie Brukarze.pl.

Załóż swoje konto dzyndzel

Dzięki otwartej, stale powiększającej się bazie firm brukarskich, serwis Brukarze.pl jest platformą kojarzącą wykonawców nawierzchni z klientami poszukującymi profesjonalistów w swoim fachu.

Rozwijaj swój biznes, docierając do nowych klientów z całej Polski.

W serwisie Brukarze.pl możesz bezpłatnie i w prosty sposób utworzyć własną stronę z unikatowym adresem www. To ważne nie tylko wtedy, gdy nie posiadasz swojej własnej strony internetowej.

Wiarygodność serwisu Brukarze.pl zapewnia Libet - największy producent kostek nawierzchniowych premium w Polsce.

PYTANIE DO EKSPERTA