Program BUDUJ KORZYŚCI

thumb

Wykonawco!

Postaw na jakość – BUDUJ KORZYŚCI!

Weź udział w specjalnym programie firmy Libet skierowanym właśnie do Ciebie. Nie czekaj – już dziś dołącz do najlepszych i korzystaj z przywilejów!

Co zyskasz biorąc udział w programie BUDUJ KORZYŚCI?

  • Dołączysz do elitarnego grona Wykonawców objętych specjalnym Programem, którego  organizatorem jest wiodący producent nawierzchniowych produktów Premium.
  • Każdy zakup produktów Premium marki Libet będzie wiązał się dla Ciebie z dodatkowymi korzyściami – nie tylko satysfakcją Twoich Klientów jak dotychczas.
  • Zgromadzone w Programie punkty możesz wymieniać na atrakcyjne prezenty z Katalogu Nagród Programu BUDUJ KORZYŚCI – dzięki zróżnicowanym kategoriom tematycznym i wartościowym każdy znajdzie tu coś dla siebie.
  • Otrzymasz dostęp do fachowej wiedzy na temat produktów Premium, technologii ich zabudowy, montażu i pielęgnacji.
  • Będziesz miał dostęp do ofert specjalnych i promocji przygotowanych tylko dla Uczestników Programu.
  • Jako pierwszy dowiesz się o organizowanych przez Libet konkursach dla Wykonawców – udział w nich w łatwy sposób możesz przekuć na dodatkowe zyski.
  • Wybór strategii zależy od Ciebie – zwolennicy szybkich profitów mogą wymieniać punkty na drobniejsze nagrody, a amatorzy osiągania długofalowych celów mogą śledzić skracający się dystans do najbardziej wartościowych sprzętów.
  • Za pośrednictwem platformy dowiesz się o terminach szkoleń organizowanych przez Akademię Jakości Libet.
  • Zdobywając Certyfikat Autoryzowanej Firmy Brukarskiej Libet możesz cieszyć się preferencyjnymi warunkami i kolejnymi korzyściami!

Zasady są bardzo proste – za każde zakupy produktów Premium marki Libet Uczestnik Programu otrzymuje określoną liczbę punktów, które następnie może wymieniać na atrakcyjne, zróżnicowane nagrody.

 

 

 

Zarejestruj się już dziś na https://www.budujkorzysci.pl/p/f/Regulations

Więcej informacji w Regulaminie dostępnym na stronie www.budujkorzysci.pl, w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Libet oraz w siedzibie Organizatora.

 

 

 

 

 

 

stwórz wizytówkę
swojej firmy

Serwis Brukarze.pl to najszybciej rozwijająca się w Polsce baza brukarzy i firm świadczących usługi brukarskie.

Jesteś brukarzem? Załóż konto, aby czerpać korzyści z obecności w serwisie Brukarze.pl.

Załóż swoje konto dzyndzel

Dzięki otwartej, stale powiększającej się bazie firm brukarskich, serwis Brukarze.pl jest platformą kojarzącą wykonawców nawierzchni z klientami poszukującymi profesjonalistów w swoim fachu.

Rozwijaj swój biznes, docierając do nowych klientów z całej Polski.

W serwisie Brukarze.pl możesz bezpłatnie i w prosty sposób utworzyć własną stronę z unikatowym adresem www. To ważne nie tylko wtedy, gdy nie posiadasz swojej własnej strony internetowej.

Wiarygodność serwisu Brukarze.pl zapewnia Libet - największy producent kostek nawierzchniowych premium w Polsce.

PYTANIE DO EKSPERTA